4 osłonki na donice Blomus Planta terracotta

B65609 Blomus Blomus
829.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B65609
Wymiary
Ø 26 x 13 cm
Ø 33,5 x 16 cm
Ø 40,5 x 19,5 cm
Ø 48 x 23 cm
Materiały
Glina wzmocniona włóknem szklanym.

Opis produktu

4 osłonki na donice Blomus Planta terracota stworzą ciekawą oprawę dla roślin doniczkowych w Twoim domu. Warto zwrócić uwagę na ich opływowe kształty oraz piękną, niejednolitą kolorystykę. Osłonki są w 4 różnych rozmiarach, co pozwoli na stworzenie oryginalnej aranżacji. Prezentowany komplet doskonale sprawdzi się w wielu wnętrzach – nowoczesnych, klasycznych czy rustykalnych. Osłonki zostały wykonane z gliny wzmocnionej włóknem szklanym, dlatego charakteryzują się wyjątkową trwałością. Prosty sposób na ożywienie wyglądu mieszkania i estetyczne zagospodarowanie kwiatów.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię