4 Serwetki Kähler Hammershøi Christmas 45x45 cm

693708 Kähler Kähler
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693708
Wymiary
45 x 45 cm
Materiały
Bawełna
Użytkowanie i konserwacja

Opis produktu

Serwetki Kähler Hammershøi Christmas 45x45 cm zostały zaprojektowane przez artystę Rikke Jacobsena. Serwetki Kähler Hammershøi Christmas 45x45 cm ozdobione są motywami świątecznymi, takimi jak piernikowy ludzik, bałwanek czy zielone elementy roślin kojarzonych ze świętami.

Serwetki Kähler Hammershøi Christmas 45x45 cm zostały przygotowane ze stuprocentowej bawełny. Wzór, który na nich widnieje, inspirowany duchem świąt, rozwesela wnętrze, a przy okazji wprowadza odpowiedni nastrój. Serwetki łączą estetykę z funkcjonalnością.

Serwetki Kähler Hammershøi Christmas 45x45 cm to świetny dodatek na bożonarodzeniowy stół. Sprawdzą się doskonale zarówno na rodzinne święta, jak i takie, na których gościmy przyjaciół czy obce osoby.

Kolekcja: Kähler Hammershøi Christmas

Zobacz kolekcję

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię