Bombka Kähler Hammershøi Christmas Ø6 cm

693139 Kähler Kähler
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10-15 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693139
Wymiary
Śr. 6 cm
Materiały
Porcelana
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Bombka Kähler Hammershøi Christmas Ø6 cm to tradycyjna ozdoba bożonarodzeniowego drzewka, która sprawdzi się w każdym domu. Bombka Kähler Hammershøi Christmas Ø6 cm to dzieło artysty, który nazywa się Rikke Jacobsen. Została stworzona w ramach kolekcji na święta 2023.

Produkt został wykonany z porcelany, co sprawia, że wyróżnia się na tle tradycyjnych, szklanych dekoracji. Bombka Kähler Hammershøi Christmas Ø6 cm ma 6 cm średnicy. Została ozdobiona subtelnym wzorem nawiązującym do Bożego Narodzenia.

Bombka Kähler Hammershøi Christmas Ø6 cm nadaje się nie tylko do zawieszenia na gałązce choinki. To także świetny produkt do użycia podczas tworzenia stroików czy tradycyjnych wianków.

Kolekcja: Kähler Hammershøi Christmas

Zobacz kolekcję

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię