Brelok Philippi Keks

273025 Philippi Philippi
49.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
273025
Wymiary
Długość 2,7 cm
Materiały
Nikiel szczotkowany

Opis produktu

Wyjątkowy breloczek Keks od niemieckiej marki Philippi to doskonały sposób na nadanie Twoim kluczom indywidualnego charakteru. Ozdoba w kształcie małego herbatnika została zawieszona na kółku za pomocą krótkiego łańcuszka. Nikiel, z którego została wykonana całość, sprawia, że brelok delikatnie połyskuje, co daje eleganckie wykończenie. Zabawny prezent dla osoby, która uwielbia ciastka oraz inne słodkie przekąski.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Eberhard Woike - projektant, który od dzieciństwa uwielbiał tworzyć różne rzeczy. Dotąd nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie, jak sam twierdzi – bez projektowania nie żyje w pełni. Nie ukończył studiów związanych z designem. Uważa, że dzięki temu jest bardziej kreatywny, wciąż odkrywa nowe ścieżki i osiąga różne ciekawe efekty. Proces twórczy uważa za zakończony dopiero w momencie wprowadzenia nowego produktu na rynek. Wymyślanie najbardziej znanego wzoru „Angelo” zajęło mu zaledwie 10 sekund, natomiast nad kolekcją „Lazy Susi” pracował 10 lat. Zawsze stara się podkreślić prawdziwą istotę przedmiotu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię