Philippi

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Philippi – rekomendacje sklepu Czerwona Maszyna

Philippi - Eleganckie pomysły na prezent

Philippi - Eleganckie pomysły na prezent

W ofercie marki Philippi jest kilkadziesiąt przedmiotów lifestyle‘owych, które znakomicie spełnią rolę eleganckiego prezentu zarówno w relacji biznesowej - dla szefa, pracownika, kontrahenta, jak i w relacji prywatnej - dla żony, męża, czy teściów. Poza walorami estetycznymi samego przedmiotu, docenić trzeba jego estetyczne opakowanie – wszystkie przedmioty Philippi są zabezpieczone delikatną bibułką i umieszczone w czarnym estetycznym pudełku. Zobacz najlepsze propozycje:

Philippi – Ładne i solidne ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia Philippi

Ramki na zdjęcia Philippi są dostępne zarówno w rozmiarach standardowych – przystosowanych do zdjęć 10 x 15 cm oraz 13 x 18 cm, jak i w nietypowych, jak np. okrągła ramka na zdjęcie, lub ramka narożna.
Oprócz ramek stalowych i drewnianych w nowoczesnym stylu Philippi produkuje rówież ekspozytory ścienne do fotografii, za pomocą których można stworzyć efektowną dekorację ściany.
Ofertę uzupełniają gadżeciarskie ekspozytory do zdjęć i notatek.

Philippi – Nietuzinkowe dekoracje domu

Philippi – Nietuzinkowe dekoracje domu

Marka Philippi jest znana przede wszystkim ze spektakularnych modeli wazonów i świeczników. W jej ofercie jest jednak mnóstwo innych urzekających dekoracji domu, za pomocą których można całkowicie odmienić charakter wnętrza. Zobacz te rekomendacje:

 

Stworzone przez Jana Philippi – w poszukiwaniu perfekcyjnej formy

Pasja, styl, osobowość, funkcjonalność, precyzja, puryzm, zeitgeist, piękno, wyjątkowość i kunszt.

Jan Philippi widzi piękno przedmiotów i potrafi je urzeczywistniać. Rzetelnie, uczciwie, podpisując je własnym nazwiskiem. Marka Philippi to odpowiedź na  wyzwania współczesnego życia i trwała wartość w zmieniającym się świecie. Przedmioty Philippi podbijają serca i sprawiają, że chcesz je natychmiast podarować – bliskim, lub sobie.

Jan PhilippiKupiec z zamiłowaniem do design’u

Jan Philippi od zawsze odczuwał pociąg do pięknych, czystych form. Zanim jednak użyczył nazwiska marce pracował jako kupiec międzynarodowy w branży hi-fi. Szybko zorientował się, że większość produktów rozczarowuje, gdyż są po prostu źle i brzydko zaprojektowane. Jan próbował zarazić ideą dobrego design’u swych dostawców. Podróżując do wielu krajów nawiązywał kontakty z kompetentnymi producentami.

Popyt na dobra konsumpcyjne w Niemczech w późnych latach 80 XX w był ogromny. Zamiast jakości potrzebna była masa. Rozczarowany smakiem czasów, znalazł odważne rozwiązanie: drogę do niezależności.Philippi lat 90-tych - dwa sklepy, jeden ideał

W 1992 r. Jan Philippi otworzył dwa sklepy w Hamburgu i zaopatrzył je w towary, które zbliżały się do ideału prostych, przejrzystych i nowoczesnych form. Dzięki świeżym pomysłom, inspiracji z wielu podróży i niezaprzeczalnemu wyczuciu dobrego design’u, znalazł firmy, zdolne przekształcić jego wizje w rzeczywistość.

Podbudowany pierwszymi sukcesami, wkrótce uruchomił sprzedaż hurtową. Od tego czasu, jako twórczy umysł firmy, Jan Philippi ściśle współpracuje z projektantami nad nowymi produktami dbając o najmniejsze szczegóły. Wspólnie z nimi rozwija je, aż staną się gotowe do produkcji.

Marka Philippi od początku promowała młodych twórców, i robi to do dziś. Jan Philippi wspiera młode talenty i przywiązuje ogromną wagę do dobrej kooperacji z manufakturami odpowiedzialnymi za wytworzenie produktów zgodnych z projektem. Nadal aktywnie uczestniczy we wszystkich procesach tworzenia form produkcyjnych i osobiście dba o każdego klienta.Philippi dzisiaj

Mała północno-niemiecka firma startupowa jest obecnie znaną na całym świecie marką. W jej ofercie jest ponad 500 produktów sprzedawanych na wszystkich zamieszkanych kontynentach. Produkty Philippi są obecne w dobrych sklepach meblowych, butikach z design’em, sklepach z luksusowymi prezentami i w kwiaciarniach, a nawet…. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.
Kreatywność, odwaga i pomysłowość w połączeniu ze zdrowym hanzeatyckim duchem kupieckim sprawiły, że marka Philippi stała się tym, czym jest dzisiaj. I kto zna Jana Philippi, ten wie, że marka dalej będzie prężnie się rozwijać, gdyż jest on bezkompromisowo kreatywny, zaangażowany i ma oko na dobre wzornictwo. Nie możemy się doczekać!Kolekcje Philippi

Produkty Philippi