Butelka termiczna Lékué TO GO, 350 ml, szary

0302535G10M033 Lékué Lékué
99.99 PLN
99,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0302535G10M033
Wymiary
7,1 x 17,7 cm
Materiały
stal nierdzewna 18/8, PP, 100% platinum silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Butelka termiczna TO GO 0,35 l marki Lekue. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 z izolacją termiczną w postaci podwójnych ścianek.


Produkt utrzymuje zimną temperaturę przez 24 godziny, natomiast gorącą przez 8 godzin.


Nakrętka posiada wyjmowany filtr/sitko, który pozwala tworzyć smakowe napoje poprzez dodanie ulubionych owoców, świeżych ziół, a także parzyć herbatę.


Ponadto, jest przymocowana do silikonowej obudowy, dzięki temu nigdy się nie zgubi. Podwójny system otwierania ułatwia wkładanie składników takich jak: owoce czy kostki lodu oraz upraszcza proces czyszczenia.


Dno butelki pokryte jest antypoślizgowym tworzywem TPR, które amortyzuje butelkę i niweluje metaliczny odgłos podczas stawiania jej na blat.


Naczynie jest odporne na temperatury w zakresie -20°C / +80°C. W przypadku gorących napojów należy odczekać kilka minut przed zakręceniem butelki.


Produktu nie należy używać w mikrofalówce, w zmywarce, w zamrażarce, z napojami gazowanymi, a także z napojami zawierającymi nabiał. Butelka dostępna w szarej wersji kolorystycznej, która sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię