Czajnik elektryczny Alessi hot.it 1,4 l, czarny

WA09 Alessi Alessi
649.00 PLN
649,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
WA09
Wymiary
Wysokość 27,5 cm
pojemność 1,4 l
25 x 13 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, żywica termoplastyczna

Opis produktu

Nowoczesny, polerowany na wysoki połysk czajnik elektryczny Alessi hot.it o pojemności 1,4 l, wykonany ze stali szlachetnej, z uchwytem i pokrywą w kolorze czarnym: niezbędny dla tych, którzy lubią napoje gorące podawane w pięknej oprawie. Czajnik jest prosty w obsłudze, a przy tym przyciąga wzrok niezwykłym wykonaniem. Lekko odchylony uchwyt dla wygody unoszenia naczynia (+zabezpieczenie przed poparzeniem dłoni), szczelna pokrywka i niewielki, wyprofilowany dzióbek dla wygody nalewania wody do szklanek, kubków czy filiżanek z kawą.
Minimalistyczny efekt i doskonały styl.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Wiel Arets to holenderski projektant przemysłowy, architekt, urbanista oraz teoretyk, związany z wieloma uczelniami. Jest założycielem firmy Wel Arets Architects, która ma swoje oddziały w Amsterdamie, Maastricht i Zurychu. Do jego najbardziej popularnych projektów należą budynek Akademii Sztuki i Architektury w Maastricht oraz biblioteka Uniwersytetu w Utrechcie. Obiekty Aretsa doskonale wpisują się w dany kontekst i stanowią integralną część przestrzeni. Obecnie współpracuje również z włoską marką Alessi, dla której stworzył m.in. eleganckie zastawy stołowe, czajniki elektroniczne oraz zegarki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię