Drylownica do wiśni i oliwek OXO Good Grips

1071499MLNYK OXO OXO
57.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1071499MLNYK
Wymiary
14,5 x 3,2 x 12 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Drylownica do wiśni i oliwek firmy OXO z kolekcji Good Grips.
Solidna konstrukcja z łatwością usuwa pestki.
Narzędzie niezbędne zarówno w sezonie letnim (pieczenie tart i owocowych ciast, przygotowywanie przetworów), jak i zimą (szykowanie przekąsek z oliwkami).
Otwór drylownicy jest przystosowany do małych i dużych wiśni, czereśni i oliwek.
Ergonomiczny, kauczukowy uchwyt zapobiega ślizganiu się narzędzia w rękach podczas pracy, a mechanizm amortyzujący nie męczy dłoni, ułatwiając drylowanie przez dłuższy czas.
Zdejmowana, przezroczysta osłonka zapobiega rozpryskiwaniu się soku z owoców. Po użyciu, osłonka umieszczona z drugiej strony obręczy blokuje drylownicę, co ułatwia jej przechowywanie w pozycji złożonej.
Można myć zmywarce - po odblokowaniu.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię