Ociekacz silikonowy duży Oxo Good Grips

13265200MLNYK OXO OXO
112.00 PLN
112,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
13265200MLNYK
Wymiary
Długość 43 cm
Szerokość 32 cm
Materiały
silikon

Opis produktu

Ociekacz silikonowy duży Oxo Good Grips, wykonany został z żaroodpornego silikonu certyfikowanego na kontakt z żywnością

Ten prostokątny ociekacz o długości 43 cm i szerokości 32 cm z pewnością znajdzie miejsce obok każdego zlewu. Jej żebrowana powierzchnia zapewnia idealną cyrkulację powietrza wokół naczyń, optymalizując ich czas i warunki suszenia.

Mata świetnie sprawdzi się w małych kuchniach, gdzie każdy centrymetr blatu ma znaczenie. Gdy z niej nie korzystasz, możesz zwinąć ją w rulon i schować w szufladzie.

Antypoślizgowa powierzchnia produktu jest bardzo łatwa do umycia i chroni delikatne i kruche szkło w perfekcyjny sposób. Dodatkowo mata może służyć również jako żaroodporna podkładka pod naczynia.

Cechy produktu:

  • kolor - szary
  • materiał - silikon
  • długość - 43 cm
  • szerokość - 32 cm 

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię