Figurka Seletti Memorabilia Gold Pistolet

10414 Seletti Seletti
320.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10414
Wymiary
22 x 14 x 3,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Designerska figurka w kształcie złotego pistoletu: do postawienia na gabinetowym biurku, regale, lub na stoliku w pokoju wielbiciela gangsterskich filmów. Wykonana drobiazgowo, z połyskującej, dopracowanej w każdym calu porcelany.
Dorosła „zabawka” w unikatowej formie.
Produkty cenionej na całym świecie marki Seletti powstają pod hasłem „Revolution is the only solution!”. Projektowane z niezwykłą fantazją i włoskim temperamentem, pełne kreatywnych pomysłów: po prostu niepowtarzalne.

Kolekcja: Seletti Memorabilia Gold

Zobacz kolekcję

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię