Karafka do wina Holmegaard Cabernet 1,7 l

4303386 Holmegaard Holmegaard
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4303386
Wymiary
Pojemność 1,7 l
wysokość 23,2 cm
Materiały
Szkło
Zastosowanie

Opis produktu

Elegancka, minimalistyczna karafka do wina stworzona przez Petera Svarrera, zwanego Mistrzem Światła ze względu na wspaniałe refleksy świetlne charakteryzujące jego designy. Karafka zaprojektowana została tak, aby wydobywać z wina pełen potencjał. Nadaje się zarówno do napowietrzania bogatych, intensywnych win, jak i rozwijania niuansów smakowo-zapachowych win młodych. Idealna zwłaszcza do degustacji w ciemno, ale także eleganckich wieczorów z dobrym winem. Zaleca się delikatnie wlewać wino do karafki kierując strumień po jej ściankach, aby uzyskać najlepsze rezultaty organoleptyczne.
Duńska marka Holmegaard słynie z luksusowego szkła, produkowanego od 1825 roku. Niepowtarzalne wzory i najwyższy kunszt wykonania wypływają z tradycyjnych metod dmuchania szkła.
Można myć w zmywarce w temperaturze max. 55 stopni C.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię