Lampa Little Lights Tęcza Mini, wood

LL045-000 Little Lights Little Lights
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL045-000
Wymiary
12×21×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Tęcza Mini wood to oryginalna pamiątka i jednocześnie źródło światła! Jest to dziecięca lampka nocna, przedstawiająca przepiękną tęczę. Posiada diody LED, które po zużyciu można wymienić. Ich czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin.


Produkt wykonano w krakowskiej manufakturze z litego drewna sosnowego. Jest odporny na uszkodzenia różnego rodzaju. To pamiątka na wiele długich lat! Zostanie z dzieckiem przez całe dzieciństwo, zdobiąc jego pokój.


Lampa Little Lights Tęcza Mini wood funkcję ściemniacza i timera. Zarówno w lampie, jak i w kablu płynie bezpieczne napięcie 5 V. Lampa może z powodzeniem świecić przez całą noc – nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię