Lampa stołowa Umage Asteria Move Ø 20 cm, pearl white

2500 Umage Umage
905.00 PLN
905,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2500
Wymiary
Ø 20 cm
Wysokość 30,6 cm
Waga 1,7 kg
Materiały
Stal, aluminium, tworzywo PMMA

Opis produktu

Lampa stołowa Umage Asteria Move wyposażona jest w klosz o średnicy 20 cm, którego przepiękny kolor pearl white będzie pasował do klasycznych i eleganckich wnętrz.

Asteria Move to przenośna lampa stołowa wolna od jakichkolwiek, ograniczających ją przewodów. Dzięki takiej technologii możesz ustawić ją w dowolnym miejscu zależnie od aktualnych potrzeb. Biały kolor klosza i mosiądzowa, trwała konstrukcja nadają całej formie ultranowoczesny i ponadczasowy wyraz.

Lampa ma wbudowany panel LED wyposażony w trzy poziomy natężenia światła, które można regulować, naciskając intuicyjny przycisk w podstawie lampy:

  • poziom 1: barwa 3000 K o mocy 5 lumenów,
  • poziom 2: barwa 3000 K o mocy 22 lumenów,
  • poziom 3: barwa 3000 K o mocy 60 lumenów.


Żywotność baterii wynosi do 35 godzin i można ją łatwo ładować, umieszczając na dowolnej ładowarce Qi na przykład Unifier z kolekcji akcesoriów oświetleniowych Umage lub po prostu za pomocą dołączonego w komplecie kabla USB. Klosz wykończono białym dyfuzorem, który świetnie rozprasza światło i nie powoduje efektu oślepienia blaskiem lampy.

Asteria Move jest dostępna w pięciu różnych kolorach, a niewielki rozmiar i przenośna konstrukcja sprawiają, że jest to idealne oświetlenie do wszystkich miejsc i okazji.

Cechy produktu:

  • mobilna lampa stołowa o średnicy 20 cm i wysokości 30,6 cm,
  • klosz wykonany z aluminium w ciepłym, białym odcieniu,
  • konstrukcja z mosiądzu,
  • wyposażona we wbudowany panel LED o regulowanym w trzech stopniach poziomie natężenia światła,
  • wbudowana bateria o żywotności 35 h, którą można naładować za pomocą dołączonego w komplecie kabla USB lub ładowarki Qi,
  • dyfuzor rozpraszający światło i zapobiegający efektowi oślepienia,
  • idealne dopełnienie wnętrza w stylu modern classic lub vintage.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię