Lusterko do makijażu, powiększające Geelli Eclisse granatowe

GEC-SIO-07 Geelli Geelli
52.80 PLN

Special Price 52,80 zł

Normalna cena: 132,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 66,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GEC-SIO-07
Wymiary
16 x 18 cm
Materiały
Żel poliuretanowy

Opis produktu

Wspaniałe powiększające lusterko łazienkowe! Jeden z brzegów lustra został charakterystycznie wydłużony, dzięki czemu sprawia wrażenie przestrzennego i wygląda bardzo nowocześnie. Z nutką włoskiej kreatywności!
Zaprojektowane ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.
Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy, przez co skutecznie chroni przed pęknieciem te el. produktu, które wykonano z innych materiałów.

Aby przykleić przedmiot wystarczy odkleić folię ochronną i umieścić go w wybranym miejscu. Duża przyczepność gwarantuje pewne mocowanie lustra na łazienkowych kaflach.
Całość jest nietoksyczna, idealna do wnętrz, w których design stawiany jest na równi z potrzebą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

Marka

Włoska marka Geelli tworzy niezwykłe akcesoria wykonane ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. Wykończone ręcznie i podane w soczystej, przykuwającej wzrok barwie: natychmiast zwracają uwagę. Niezwykła wytrzymałość, najwyższa odporność na upadki i czysta przyjemność dotyku to cechy, które wyróżniają produkty Geelli na tle innych. Klasa!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię