Miska Kähler Hammershøi Ø12 cm, indigo

693053 Kähler Kähler
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693053
Wymiary
Ø12 cm, wysokość: 7 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Kähler Hammershøi Ø12 cm indigo to prawdziwie wielofunkcyjne naczynie, które sprawdzi się zarówno podczas codziennych posiłków, jak i wizyty przyjaciół czy uroczystego obiadu. Posłuży do podawania drobnych przekąsek, takich jak oliwki, orzechy czy borówki, sprawdzi się do serwowania past kanapkowych, sosów do pizzy itp.

 

Miska Kähler Hammershøi Ø12 cm indigo została wykonana z porcelany. Zdobią ją charakterystyczne żłobienia, typowe dla całej serii Hammershøi. Miseczka będzie wspaniałym uzupełnieniem pozostałych naczyń z tej samej kolekcji, jest jednak tak uniwersalna, że łatwo ją zestawić z również inną zastawą stołową.


Miseczka jest przystosowana do używania w kuchence mikrofalowej i mycia w zmywarce.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię