Świecznik na tealight Kähler Hammershøi Ø10 cm, indigo

693191 Kähler Kähler
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693191
Wymiary
Ø10 cm, wysokość: 6,5 cm
Materiały
kamionka
Ograniczenia

Opis produktu

Świecznik na tealight Kähler Hammershøi Ø10 cm indigo został ręcznie wykonany z kamionki. Zdobią go pionowe żłobienia, charakterystyczne dla całej serii zaprojektowanej przez Hansa-Christiana Bauera, w hołdzie dla duńskiego artysty Svenda Hammershøi, związanego z marką Kähler.

 

Świecznik na tealight Kähler Hammershøi Ø10 cm indigo będzie pięknie prezentować się zarówno pojedynczo, jak i w towarzystwie pozostałych świeczników z tej samej serii: zarówno tych na tealighty, jak i na klasyczne długie świece. Ustaw świeczniki Hammershøi na parapecie, stole, komodzie lub na stoliku kawowym i ciesz się ciepłym blaskiem świec, kojącym zmysły po dniu pełnym wyzwań.

 

Świecznik świetnie sprawdzi się w roli drobnego upominku.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię