Młynek biokompozytowy Crush Grind Billund 12cm, masala

060300-0018 Crush Grind Crush Grind
159.00 PLN
159,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
060300-0018
Wymiary
Wysokość: 12 cm
Materiały
biokompozyty i plastik
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek biokompozytowy Crush Grind Billund 12cm, masala to wyjątkowy model, którego możesz używać… do góry nogami! W ten sposób młynek biokompozytowy Crush Grind Billund 12cm, masala nie pozostawia śladów po przyprawach na blacie i nie wymaga dodatkowej podstawki. Silikonowa zatyczka pozwoli Ci łatwo napełnić go przyprawami.

Młynek biokompozytowy Crush Grind Billund 12cm, masala został przygotowany z biokompozytu. Materiał pozostawia niski ślad węglowy. Bazuje na drewnopodobnych włóknach celulozowych, które pozyskano z lasów zagospodarowanych w sposób zrównoważony.

Dzięki wyjątkowej intensywnie żółtej barwie młynek biokompozytowy Crush Grind Billund 12cm, masala pasuje do nowoczesnych, jasnych wnętrz. Wykorzystasz go tak w kuchni, jak i na stole, gdy przyjdą goście.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię