Młynek do mielenia kawy Alessi

KT01 Alessi Alessi
475.00 PLN
475,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KT01
Wymiary

Średnica- 6 cm
Wysokość- 21,5 cm

Materiały
Stal nierdzewna 18/10, gałka z polipropylenu, młynek z ceramiki.
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek do mielenia kawy Alessi to ręczne urządzenie, dzięki któremu rytuał parzenia uczynisz magicznym, a samą kawę – jeszcze pyszniejszą. Ziarna kawy możesz zmielić bezpośrednio przed parzeniem.


Ze względu na swój unikalny design, młynek dobrze sprawdzi się w roli dekoracji w Twojej kuchni. Dzięki temu, że produkt nie przewodzi ciepła, temperatura nie ma wpływu na zawarte w kawie oleje, odpowiedzialne za zapach. Produkt może sprawdzić się w roli prezentu dla miłośnika kawy.


Młynek do mielenia kawy Alessi posiada elegancki, srebrny kolor. Jego średnica wynosi 6 cm, z kolei wysokość – 21,5 cm. Młynek wykonano z połączenia trzech materiałów – stali nierdzewnej, ceramiki oraz polipropylenu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię