Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 10cm, dąb

070360-2002 Crush Grind Crush Grind
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070360-2002
Wymiary

Wysokość: 10,4 cm
Średnica: 5,85 cm

Materiały
drewno dębowe
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 10cm, dąb to produkt przygotowany z myślą o nowoczesnych kuchniach i jadalniach. Niewielki młynek drewniany Crush Grind Kyoto 10cm, dąb możesz wykorzystać zarówno do soli, jak i pieprzu. Wszystko dzięki etykiecie na szczycie, którą możesz swobodnie zmieniać.

Połączenie dwóch materiałów sprawia, że młynek drewniany Crush Grind Kyoto 10cm, dąb jest nowoczesny i praktyczny. Element ze stali nierdzewnej świetnie współgra z drewnem dębowym o naturalnej barwie. Wewnątrz kryje się opatentowany mechanizm CrushGrind® – trwały i skutecznie mielący twarde przyprawy.

Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 10cm, dąb ma gładkie krawędzie, co w połączeniu z nowoczesną formą czyni go idealnym do współczesnych kuchni. Będzie też dobrym wyborem w lokalach gastronomicznych, w który ceni się minimalizm.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię