Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Organizer na długopisy Philippi Chronicle

Organizer na długopisy Philippi Chronicle
Organizer na długopisy Philippi Chronicle
x zamknij

Organizer na długopisy Philippi Chronicle

Philippi
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
22,5 x 8 cm
Poliuretan, aksamit, stal szlachetna
P117010
 
Klasyczny organizer na długopisy Chronicle od niemieckiej marki Philippi w formie eleganckiego, czarnego pudełka. Zewnętrzna strona organizera została wykonana z trwałego materiału – poliuretanu, dzięki czemu jest solidna i odporna na uszkodzenia, natomiast środek wypełniony został miękkim aksamitem. Elegancki wygląd uzupełnia smukła listwa ze stali szlachetnej. Doskonały sposób na estetyczne przechowywanie długopisów, ołówków oraz drobnych akcesoriów biurowych. Będzie świetnie wyglądał w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Sprawdzi się również w domu – możesz położyć go na swoim biurku albo włożyć do szuflady.

Inne z kolekcji Philippi Chronicle

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.