Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ozdoba Alessi Red

Ozdoba Alessi Red
Ozdoba Alessi Red
x zamknij

Ozdoba Alessi Red

alessi
Marcel Wanders
Alessi Red
88.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 9 cm
Porcelana, szkło dmuchane
alessi-MW42 RED
 
Dzwonek Alessi Red to wyjątkowa ozdoba choinkowa wykonana z najwyższej jakości materiałów – delikatnej porcelany oraz szkła uformowanego metodą dmuchania. Dzwonek wyróżnia się prostym kształtem oraz intensywnym, czerwonym kolorem, dlatego będzie pasował do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym. Doskonały sposób na estetyczne i eleganckie udekorowanie świątecznego drzewka. Kolekcja Alessi Red stworzona przez utalentowanego, holenderskiego projektanta Marcela Wandersa spodoba się osobom, które pragną połączyć tradycję z nowoczesnością.

Kolekcja Red to limitowana edycja wspierająca działania na rzecz walki z HIV, prowadzone przez organizację o tej samej nazwie – RED. Kupując specjalnie oznaczone czerwone produkty wspierasz akcję i pomagasz walczyć z chorobą, ponieważ część zysków ze sprzedaży zostaje przekazana organizacji, która pragnie stworzyć nową generację – wolną od AIDS.

Inne z kolekcji Alessi Red

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.