Patelnia do smażenia Eva Solo Ø24 cm

246625 Eva Solo Eva Solo
616.00 PLN
616,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
246625
Wymiary
25,5 x 46 x 13,5 cm, średnica: 24 cm
Materiały
Aluminium, stal nierdzewna, powłoka Ceramiczna Slip-Let® bez PFAS
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnia do smażenia Eva Solo 24 cm jest pokryta ceramiczną powłoką Slip-Let we wzór przypominający plaster miodu. Powłoka nie zawiera związku PFAS, jest więc bezpieczna dla zdrowia. Nie tylko zapobiega przywieraniu smażonych potraw, ale również jest bardzo odporna na ścieranie. Można używać metalowych narzędzi do przewracania składników na patelni oraz drucianej myjki do czyszczenia.

 

Patelnia do smażenia Eva Solo 24 cm ma trójwarstwowe dno z aluminiowym rdzeniem. Dzięki temu szybko się nagrzewa i optymalnie rozprowadza ciepło, co sprawia, że wszystkie składniki dania są równomiernie wysmażone. 

 

Patelnia jest przystosowana do mycia w zmywarce i używania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię