Patera Officina Alessi Lotus srebrna

YHC01 Officina Alessi Officina Alessi
1104.00 PLN
1 104,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
YHC01
Wymiary
44,8 x 41 x 6,3 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Niezwykła patera na owoce – niczym liść chińskiego lotosu otacza ułożone na niej cytrusy, banany i jabłka, i sprawia, że sięga się po nie nie tylko z chęci zjedzenia owocu, ale i po to, by przyjrzeć się bliżej tej paterze. Naczynie jest dwustronne, ze stali szlachetnej, którą pokryto specjalną powłoką epoksydową (powłoka ta nadaje paterze charakterystyczną, lekko prążkowaną formę). Można ją wykorzystać również na klucze, telefony, czy domowe akcesoria, które dobrze jest mieć pod ręką.
Patera powstała w ramach specjalnej kolekcji "(Un)Forbidden City" (8 niezwykłych produktów zaprojektowanych przez najlepszych architektów Państwa Środka).
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Chang Yung Ho marzył o tym, że zostanie malarzem. Zaczął uczyć się w tym kierunku, ale jak sam kiedyś powiedział, chociaż uwielbiał malować – jego obrazy były okropne. Wtedy zainteresował się zawodem swojego ojca, który był architektem. Tak rozpoczęła się jego przygoda i pasja, która trwa do dziś. Chang Yung Ho jest założycielem pierwszej prywatnej firmy architektonicznej w Chinach – Atelier Feichang Jianzhu. Inspiruje go życie ludzi, dlatego stara się dostosować budynki do ich potrzeb oraz oczekiwań. Jest profesorem renomowanej uczelni MIT, a w wolnych chwilach tworzy produkty dla marki Alessi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię