Poduszka dekoracyjna Normann Copenhagen Hi flax, łososiowa

602655 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
352.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
602655
Wymiary
66 x 60 cm
Materiały
70% wełna, 30% len
Użytkowanie i konserwacja

Opis produktu

Poduszka dekoracyjna Hi flax marki Normann Copenhagen w kolorze łososiowym.
Hi to klasyczna poduszka zachęcająca do chwili odpoczynku, a jednocześnie oryginalny element dekoracyjny nowoczesnego wnętrza. Pomysłowego charakteru nadaje jej umieszczony na środku guzik o matowym wykończeniu. W zależność od tego jak poduszka zostanie ułożona, układa się ona w kształt litery H lub I. Położone obok siebie dwie poduszki tworzą angielskie słowo powitalne "Hi", a zarazem nazwę poduszki zaprojektowanej przez Simona Legalda.
Model Hi pozwala na eksperymentowanie z wystrojem wnętrza, ponieważ jest dostępny aż w jedenastu różnych wariantach kolorystycznych i w dwóch rodzajach materiału (Flax - 70% wełna i 30% len; Wool - 95% wełna i 5% poliamid). Będzie dobrze prezentował się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych poduszek.

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Wielokrotnie nagradzana na całym świecie za design, innowacje i oryginalność.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię