Poduszka outdoorowa Telesforki różowo-czarna, Kto to kupi

TELESFORKI-125 Telesforki Telesforki
32.94 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TELESFORKI-125
Wymiary
Długość 59 cm
Szerokość 40 cm
Grubość 5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne PVC

Opis produktu

Poduszka outdoorowa Telesforki w różowo-czarnej kolorystyce stanie się przyjacielem każdego dziecka podczas plenerowych wycieczek za miastem.

Poduszka Telesforki to gadżet z programu telewizyjnego "Kto to kupi?"
Program możesz obejrzeć na Player.pl lub na kanale TTV w każdą niedzielę o 16:00

Tu znajdziesz wszystkie najlepsze produkty z programu #ktotokupi

Poduszka Telesforki została tam zaprezentowana jako zabawka - poduszka zjazdowa -  do zjazdów z pokrytej śniegiem lub szronem górki.

Prostokątna poduszka zjazdowa w ciemnozielonym kolorze to przede wszystkim idealna alternatywa dla popularnych sanek lub jabłuszka dla Twojego dziecka. Stworzył ją dla swojej córki - Kornelii - jej tata Adrian.

Inspiracją do powstania poduszki Telesforki były jego wspomnienia dziecięcych zjazdów z górki na worku wypełnionym sianem. To było znacznie wygodniejsze od zjazdów na jabłuszku!

Poduszka Telesforki  zachowuje swoją elastyczność i sprężystość nawet przy dużej wilgotności podłoża, przez co bez obaw przemoczenia dzieci mogą korzystać z niej, zjeżdżając po śniegu z górki, a nawet po trawiastym zboczu. Dzięki sporym rozmiarom 40 cm x 59 cm i niskiej wysokości 5 cm poduszka ma dużą powierzchnię kontaktową z podłożem, niwelując ryzyko upadku dziecka i wyrządzenia sobie krzywdy do minimum.

W czym poduszka Telesforki jest lepsza od jabłuszka do zjazdów?

  • Poduszka Telesforki nie potrzebuje górki pokrytej śniegiem. Ślizga się już po lekko oszronionej górce
  • Jest miękka - amortyzuje mijane nierówności
  • Ma szerszy zakres zastosowań - w lecie możesz jej używać np.  jako poduszki do siedzenia na kamiennych schodach przed domem, albo na mokrej trawie

Poduszka Telesforki jest wykonana z materiału z jakiego produkuje się banery. Dzięki temu jest odporna na ścieranie oraz rozdarcia. Z łatwością wytrzymuje niskie temperatury, aż do - 35 C, dzięki czemu bez obaw zabierzecie poduszkę na rodzinne, górskie wyprawy.

Poduszka Telesforki idealnie sprawdzi się również jako miękka poduszka do siedzenia podczas pikniku, czy wypraw nad jezioro.
Będzie również dobrym rozwiązaniem podczas plewienia i uprawy kwiatów w ogrodzie. Podłóż poduszkę pod kolana, a pielęgnacja ogrodowych kwiatów stanie się o wiele przyjemniejsza.

Wnętrze poduszki wypełniono granulatem z recyklingu, w skład którego wchodzi zmielona pianka poliuretanowa zapewniająca wyjątkową miękkość i odpowiednie dopasowanie do kształtu użytkownika.

Poduszka Telesforki spełnia europejskie normy EN 71 i certyfikat CE i została w całości wykonana w Polsce.

Poduszka Telesforek idealnie nadaje się do użytkowania zarówno zimą, jak i latem, dzięki czemu  korzystaj z jego atutów przez cały rok!

  • kolor - różowo-czarny
  • materiał - płótno banerowe, pianka poliuretanowa z recyklingu
  • odporność na temperaturę - do -35 C
  • szerokość - 40 cm
  • długość - 59 cm
  • wysokość - 5 cm

Kolekcja: Kto to kupi

Zobacz kolekcję

Marka

Telesforki to produkt, który powstał z myślą o beztroskich czasach dzieciństwa.
Pan Adrian - wynalazca z programu "Kto to kupi?" dorastając na wsi, zimą zjeżdżał z ośnieżonych górek na workach foliowych wypchanych słomą.
Dbając o wygodę, bezpieczeństwo i świetną zabawę swojej córki wymyślił produkt, który stał się idealną alternatywą dla sanek. Jego wielofunkcyjność gwarantuje zastosowanie nie tylko wśród dzieci.
Sama nazwa Telesforki wzięła się od nazwy firmy usługowej Pana Adriana  - Telesfor.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Damian 02.03.2020
jak za starych super czasów z tą różnicą ze zdecydowanie ładniej ..