Stół marmurowy Bolia Balance, oiled oak

03-102-01_12641228 Bolia Bolia
18895.00 PLN
18 895,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
03-102-01_12641228
Wymiary
Wysokość 74 cm
Długość 125 cm
Szerokość 125 cm
Materiały
Marmur, drewno dębowe

Opis produktu

Stół marmurowy do jadalni Bolia Balance oiled oak to hołd dla współczesnego rzemieślnictwa i naturalnych materiałów.

Stół ma wysokość 74 cm oraz długość i szerokość 125 cm. Grube, drewniane nogi służą jako solidna podstawa pod ciężki marmurowy blat.

Blat stołu składa się z dwóch kawałków naturalnego kamienia.
 Konstrukcja umożliwia rozłożenie go i wydłużenie o drewniane skrzydło. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, jeśli stół zajmuje przestrzeń w pomieszczeniu o niewielkich rozmiarach. W wersji złożonej wygodnie mogą z niego korzystać dwie osoby, natomiast rozłożenie stołu pozwala podać na nim kilkudaniowy obiad lub kolację dla paru osób. To dobre rozwiązanie dla osób, które szukają mebli o wszechstronnym przeznaczeniu.

Drewniany panel do rozłożenia stołu stanowi osobną ofertę. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży i Obsługi Klienta - tel. 123 124 000.

Nowoczesny i wszechstronny wygląd sprawia, że stół doskonale wpasuje się w wystrój domu urządzonego w duchu skandynawskiego minimalizmu, jak i w przestrzeni, w której surowy wystrój miesza się przewrotnie z dodatkami z pchlego targu.

Stół do jadalni z serii Balance od marki Bolia to projekt duńskiego projektanta Michaela H. Nielsena, który w swoich pracach zwraca uwagę przede wszystkim na krawędzie przedmiotów, oraz interakcję pomiędzy projektantem a rzemieślnikiem, który wykonuje dany projekt.

Cechy produktu:

  • blat z dwóch części wytrzymałego i naturalnego kamienia
  • możliwość wydłużenia blatu o panel z litego drewna
  • grube, wytrzymałe nóżki

Marka

Marka Bolia pochodzi z Danii. Od 2000 roku dumnie reprezentuje skandynawski design - oparty na prostocie, elegancji i wysokiej jakości materiałach. Mimo zachowania tradycji marka stale pracuje nad przesuwaniem granic duńskiego wzornictwa. Do współpracy zaprasza najlepszych projektantów z całego świata, którzy nie boją się zmian. W ten sposób Bolia chce tworzyć nowy etap w Skandynawskim Designie.

Minimalistyczne formy lamp i mebli są inspirowane naturą, do której marka odnosi się z ogromnym szacunkiem.

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z marką Bolia od 2020 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo meble i lampy tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię