Stolik Seletti Colossus

18610 Seletti Seletti
1119.00 PLN
1 119,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
18610
Wymiary
śr. cm. 48,5
Materiały
włókno szklane

Opis produktu

Stolik Seletti Colossus to kawowy stolik w formie antycznej rzeźby. Nawiązuje on do Kolosa Rodyjskiego, czyli olbrzymiego poągu boga słońca Heliosa. Na przestrzeni lat stracił on niemalże całe wyrzeźbione ciało, z wyjątkiem… stopy. Stolik jest biały i oryginalny. Umożliwi Ci odłożenie naczyń, czy wszelkich drobiagzów. Umieścisz na nim także dekoracje. Materiałem, z którego wykonano stolik – jest włókno szklane. To cienki materiał, składający się ze stopionego szkła i żywicy. Jest trwały i odporny na uszkodzenia, zatem stolik Seletti Colossus będzie Ci służyć przez długie lata! Posiada on 22 cm szerokości, 51 cm długości oraz 49,5 cm wysokości. To nie tylko mebel, ale również jedyna w swoim rodzaju dekoracja.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię