Świecznik Philippi Curasao

300104 Philippi Philippi
999.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
300104
Wymiary
43x43x26 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Żelazo w kolorze antycznego mosiądzu

Opis produktu

Świecznik Philippi Curasao to piękny produkt, który został wykonany z metalu – nie przypomina on klasycznych świeczników, a stylistyką i kształtem nawiązuje do lampionów.

Świecznik Philippi Curasao składa się z blaszek, które mają kolor antycznego mosiądzu – elementy są pospawane, a cały produkt wykonano ręcznie, co szczególnie docenią miłośnicy stylu vintage. Jeśli do środka włożysz zapaloną świeczkę, uzyskasz interesujący efekt światłocienia.

Świecznik Philippi Curasao ma zaskakująco duże rozmiary – to aż 43 x 43 x 26 cm. Tak duże naczynie może stać się najważniejszym punktem Twojej aranżacji wnętrza: świetnie podkreśli wystrój szczególnie dużego pomieszczenia, a wieczorami pozwoli stworzyć przytulną i kameralną atmosferę.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię