Świecznik Stelton Papilio Uno, miedziany

X-39-2 Stelton Stelton
272.00 PLN
272,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-39-2
Wymiary
12 x 3 cm
Materiały
Stal szlachetna powlekana miedzią

Opis produktu

Świecznik Stelton Papilio Uno urzeka intrygującą, opływową formą. Wykonany ze stali szlachetnej powlekanej miedzią. Będzie pięknym dodatkiem na elegancko nakrytym stole. Szczególnie ciekawy efekt uzyskamy, zestawiając ze sobą kilka świeczników. Połyskująca stal sprawi, że świeca zapalona w Stelton Papilio Uno rozbłyśnie podwójnym blaskiem!

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Klaus Rath to projektant przemysłowy, który specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów codziennego użytku. W swoich pracach nawiązuje do skandynawskiej estetyki, a także sięga po wysokiej jakości materiały – stal, drewno, bawełnę. Stara się łączyć technologię ze sztuką oraz nowoczesne metody produkcyjne z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi. Na szczególną uwagę zasługują jego akcesoria domowe zaprojektowane dla marki Stelton – bawełniane koszyki na pieczywo, stalowe dzbanki, szklane karafki oraz świeczniki o finezyjnych formach. Współpracuje także z firmą Georg Jensen, dla której stworzył eleganckie breloczki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię