Szczotka toaletowa Umbra Touch, biała

023274-660 Umbra Umbra
109.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
023274-660
Wymiary
Ø 8,9 cm
wysokość 41,3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Prostota w nowoczesnym wydaniu! Minimalistyczna, biała szczotka toaletowa Umbra Touch, która dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego jest lekka i wygodna w codziennym użytkowaniu, a jej podłużna forma sprawia, że świetnie wygląda w nowoczesnych, stonowanych łazienkach.
Do łazienek domowych i hotelowych.
Tylna ścianka pojemnika na szczotkę jest niezabudowana, dzięki czemu powietrze łatwo dociera do szczotki i szybciej ją osusza. Główka szczotki jest wymienna (część wymienną można dokupić osobno).
Produkty marki Umbra wyróżniają się nieszablonowymi rozwiązaniami i formą, którą dla Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci.'

Kolekcja: Umbra Touch

Zobacz kolekcję

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię