Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, twist silver

ROV7052 Reisenthel Reisenthel
199.00 PLN
199,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROV7052
Wymiary

pojemność: 15 l

Materiały

materiał: tkanina poliestrowa z recyklingu, aluminiowa powłoka termoizolacyjna

Opis produktu

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, twist silver to praktyczne oraz designerskie połączenie torby zakupowej z torbą termiczną. Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie tylko na wygodne i bezproblemowe przeniesienie zakupów do domu, ale też umożliwi przechowanie ich w odpowiedniej temperaturze! Szczególnie docenisz to w trakcie lata, kiedy upały są wyjątkowo szkodliwe dla mrożonek, mięsa czy lodów.

Torba termiczna Reisenthel Thermoshopper, twist silver została przygotowana z poliestru, który w połowie pochodzi z recyklingu z butelek PET – to ważna informacja dla osób, które starają się dbać o środowisko. Sam poliester jest trwały, a jego wyczyszczenie zajmie Ci dosłownie chwilę. Za właściwości termoizolacyjne torby odpowiada wewnętrzna warstwa folii aluminiowej.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię