Wazon Kähler Omaggio Circulare 20 cm, antracytowy

690147 Kähler Kähler
258.00 PLN
258,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
690147
Wymiary
Ø16 cm, wysokość: 20 cm
Materiały
fajans
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Kähler Omaggio Circulare 20 cm antracytowy łączy wyjątkowy design oraz ideę odpowiedzialnego zarządzania surowcami. Wazon został wyprodukowany z materiałów pozostałych po poprzednich projektach, dzięki czemu nic się nie zmarnowało. Surowa, organiczna forma przyciąga wzrok, a połączenie różnych faktur nadaje wazonowi interesujący wygląd. Ręczne malowanie sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.


Wazon Kähler Omaggio Circulare 20 cm antracytowy utrzymany w odcieniach szarości będzie doskonałym tłem dla kolorowych kwiatów. Wazon średniej wielkości jest naprawdę uniwersalny – sprawdzi się zarówno w przypadku bukietów, jak i pojedynczych kwiatów czy dekoracyjnych gałązek.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię