Wazon Kähler Omaggio Circulare 31 cm, antracytowy

690149 Kähler Kähler
329.00 PLN
329,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
690149
Wymiary
Ø19 cm, wysokość: 31 cm
Materiały
fajans
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Kähler Omaggio Circulare 31 cm antracytowy łączy wyjątkowy design oraz ideę odpowiedzialnego zarządzania surowcami. Wazon został wyprodukowany z materiałów pozostałych po poprzednich projektach, dzięki czemu nic się nie zmarnowało. Surowa, organiczna forma przyciąga wzrok, a połączenie różnych faktur nadaje wazonowi interesujący wygląd. Ręczne malowanie sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Wazon Kähler Omaggio Circulare 31 cm antracytowy utrzymany w odcieniach szarości będzie doskonałym tłem dla kolorowych kwiatów. Duży wazon (31 cm wysokości, 19 cm średnicy) doskonale wyeksponuje okazałe bukiety lub duże, dekoracyjne gałązki. Ustawiony na stole lub komodzie będzie intrygującą ozdobą wnętrza.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię