Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wizytownik i breloczek Philippi Todd, szary

Wizytownik i breloczek Philippi Todd, szary
Wizytownik i breloczek Philippi Todd, szary Wizytownik i breloczek Philippi Todd, szary Wizytownik i breloczek Philippi Todd, szary
x zamknij

Wizytownik i breloczek Philippi Todd, szary

Philippi
Philippi Todd
99.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-3 dni roboczych / Jest w magazynie
Czerwony Papier + 8.00 zł
10 x 6 x 1,3 cm
Poliuretan, stal szlachetna
P263002
 
Wizytownik i breloczek Todd od niemieckiej marki Philippi. Wykonany z poliuretanu wizytownik w intensywnym czerwonym kolorze został wykończony cienką listwą ze stali szlachetnej. W komplecie znajduje się również brelok zachowany w tej samej estetyce oraz wyposażony w system ułatwiający założenie kluczy.

Zestaw został zapakowany w eleganckie pudełko, dlatego może być wyjątkowym upominkiem, na przykład dla partnera biznesowego. Spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom – doskonały prezent dla człowieka biznesu.

Zestaw jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – czerwonym i szarym.

Inne z kolekcji Philippi Todd

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.