2 donice wiszące Hübsch, czarne

940802 Hübsch Hübsch
512.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
940802
Wymiary
Ø 16 cm
Wysokość: 44 cm
Materiały
Metal lakierowany proszkowo

Opis produktu

2 donice wiszące marki Hübsch w kolorze czarnym z matowym wykończeniem, to niestandardowa dekorcja, która zachwyci eleganckim wyglądem. Filigranowe rozmiary doniczki, których średnica wynosi 16 cm, a wysokość jest równa 44 cm oraz ich lekka metalowa kontrukcja sprawią, ze będą pięknie wyglądać podwieszone pod sufitem w salonie, w różnych konfiguracjach długości.
Zaokrąglony kształt doniczek powoduje, że zarówno rośliny pnące, jak i zioła, czy sukulenty prezentują się w nich bardzo atrakcyjnie, a zieleń liści barwnie kontrastuje z czarnym kolorem.

Najważniejsze cechy doniczki:

  • czarny, matowy kolor
  • średnica - 16 cm
  • wysokość - 44 cm
  • przeznaczenie: doniczka wisząca
  • materiał: metal
Marka

Duńska marka Hübsch to meble, akcesoria i dodatki o współczesnym designie i w skandynawskim stylu. Firma powstała w 2010 roku - z marzenia o zbudowaniu czegoś wyjątkowego i z pasji do dobrego designu. Szybko uzyskała pozycję jednej z wiodących europejskich marek wyposażenia wnętrz. Dziś Hübsch to synonim bezpretensjonalnych, modnych wnętrz, które możesz w całości wyposażyć w produkty tej marki.

Co roku w kolekcjach Hübsch pojawiają się zjawiskowe przedmioty, za pomocą których łatwo wyczarujesz swoje wnętrze - wnętrze w stylu skandynawskim, eko, wabi-sabi, czy japandi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię