2 Świeczniki na tealight Holmegaard ARC dark blue

4340262 Holmegaard Holmegaard
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4340262
Wymiary
5 x śr. 7,2 cm
Materiały
Szkło
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Przecierać delikatnie szmatką.

Opis produktu

2 świeczniki na tealight Holmegaard ARC dark blue to zestaw, który sprawdzi się na długie wieczory – te samotne i we dwoje. 2 świeczniki na tealight Holmegaard ARC dark blue są niewielkie i świetnie sprawdzą się na małe świeczki. Zmieścisz je na stole albo gzymsie kominka.

Wyjątkowe 2 świeczniki na tealight Holmegaard ARC dark blue zostały przygotowane w całości ręcznie. Szkło jest toczone w hucie szkła Holmegaard przez artystów w tej dziedzinie. Łagodne, miękkie krawędzie w połączeniu z niebieskim, eleganckim kolorem oferują wrażenie przytulności i odświętności.

2 świeczniki na tealight Holmegaard ARC dark blue sprawdzą się na wieczór przy lampce wina, ale również spotkanie z przyjaciółmi. W ich wnętrzu możesz przygotować kompozycję np. z potpourri albo pływającymi świeczkami.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię