Latarenka Holmegaard ARC 25,5 cm przezroczysta

4340265 Holmegaard Holmegaard
329.00 PLN
329,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4340265
Wymiary
11 x 25,5 cm
Materiały
Szkło borokrzemianowe dmuchane ustnie, stal malowana proszkowo na czarno
Ograniczenia

Opis produktu

Latarenka Holmegaard ARC 25,5 cm przezroczysta została wykonana z ustnie dmuchanego szkła i stali malowanej proszkowo. Uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie latarenki, tak by ze światła świecy można było korzystać w dowolnym miejscu, zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na tarasie.

Latarenka Holmegaard ARC 25,5 cm przezroczysta jest przeznaczona na świeczkę typu tealight lub kolumnową świecę o maksymalnej wysokości 6 cm i średnicy 4 cm. Latarenka pięknie prezentuje się pojedynczo, jak i w towarzystwie innych lampionów z serii ARC.

 

Stalowa podstawa stabilizuje świecę. Metalowa poprzeczka dystansuje płomień świecy od uchwytu, dzięki czemu ten nie nagrzewa się, nawet jeśli świeczka pali się przez dłuższy czas. 

 

Latarenkę należy czyścić ręcznie.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię