2 Szklanki izolowane Bodum Pavina 80 ml

4557-10 Bodum Bodum
70.55 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4557-10
Wymiary
Pojemność: 80 ml
Materiały
Szkło borokrzemowe
Zastosowanie

Opis produktu

Dwie szklanki zmysłowo eksponujące barwę podawanego napoju i długo utrzymujące jego temperaturę. W zależności od rozmiaru doskonale sprawdzają się do podawania zmrożonego likieru, lub wódki.

Szkło borosilikonowe, z którego zostały wykonane, odznacza się dużą odpornością na wysokie i niskie temperatury.

Szklanki można myć w zmywarce.

Kolekcja: Bodum Pavina

Zobacz kolekcję

Marka

Na markę Bodum powinni zwrócić uwagę głównie miłośnicy kawy i herbaty. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajduje się zróżnicowany wybór dzbanków, zaparzaczy i kafeterii tej marki, dzięki którym Twój ulubiony napój ucieszy zmysł smaku. Wszystkie produkty Bodum wykonano w trosce o najmniejsze detale, z najlepszej stali szlachetnej, tworzyw sztucznych i szkła. Misję szwajcarskiej firmy Bodum można określić hasłem: piękne i proste wzornictwo na każdą kieszeń.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Karolina 18.11.2020
Espresso prezentuje się w nich idealnie! Trzymają ciepło ,a myje się je z łatwością. Zakochałam się w nich! Z czystym sumieniem mogę polecać :)