3-elementowy zestaw noży Global

G-23680 Global Global
849.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
G-23680
Wymiary
Długość ostrza noża szefa kuchni 20 cm
Długość ostrza noża uniwersalnego 13 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

3-elementowy zestaw noży Global to pierwszy krok w kierunku stworzenia perfekcyjnej kuchni, w której gotowanie to sama przyjemność.

Trzyczęściowy zestaw od marki Global składający się z:

  • bestsellerowego, wszechstronnego nóża szefa kuchni z gładkim ostrzem o długości 20 cm G-2,
  • mniejszego nóża uniwersalnego o długości ostrza 13 cm GS-3,
  • niezmiernie wygodnej w użytkowaniu obieraczki poprzecznej 5 cm GS-68.


Wszystkie noże wykonano z odpornej na korozję stali nierdzewnej Cromova 18, a twardość ostrzy wynosi 56-58 HRC. Uchwyty noży są bardzo poręczne, a dzięki perforacji pewnie leżą w dłoni zapewniając precyzję i bezpieczeństwo.

Zestaw zapakowany w estetyczne pudełko - znakomicie posłuży jako prezent dla każdego miłośnika sztuki kulinarnej.

Cechy produktu:

  • 3-elementowy zestaw, na który składa się nóż szefa kuchni o ostrzu długości 20 cm G-2, nóż uniwersalny z ostrzem o długości 13 cm GS-3 i wygodna obieraczka poprzeczna GS-68,
  • wszystkie elementy wykonano ze stali nierdzewnej Cromova 18,
  • perforowane rękojeści gwarantują pewnych chwyt i komfort podczas pracy,
  • zestaw zapakowano w pudełko, przez co jest świetnym pomysłem na prezent.

Marka

Global to japońska marka zajmująca się produkcją wyjątkowo ostrych i trwałych noży kuchennych. Tradycja ich produkcji sięga 1954 r. i jest kontynuacją wielowiekowej filozofii wytwarzania noży tak doskonałych, jak słynne, samurajskie miecze. Noże Global są wykonane z wysokowęglowej stali nierdzewnej Cromova 18, (18% stali, molibden i wanad). W procesie produkcyjnym materiał najpierw podgrzewa się do temperatury 1000 stopni, a następnie poddaje obróbce podzerowej - schładza do temperatury -80 i ponownie podgrzewa dzięki czemu uzyskuje on twardość na poziomie 56-58 w skali C Rockwella. Noże tak wykonane zachowują ostrość o wiele dłużej niż produkty z innych stopów i są wyjątkowo odporne na rdzę, przebarwienia czy korozję. Wypukły szlif głowni noży Global sprawia że ostrze jest mocniejsze, kroi skuteczniej, a krojone produkty łatwo odchodzą od ostrza. Charakterystyczne „kropeczki” - wgłębienia w rękojeści gwarantuje pewny uchwyt i zapobiegają wyślizgnięciu się noża z dłoni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię