Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve

3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve
3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve 3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve 3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve 3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve
x zamknij

3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve

wmf
WMF Atelier
415.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Duży pojemnik 12 x 31 cm, poj. 1,2 l.
Mniejsze pojemniki 13 x 10 cm, poj. 0,4 l.
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna
06.5424.9999
 
Zestaw trzech pojemników hermetycznych z kolekcji WMF Top Serve. Naczynia zostały wykonane z grubego szkła, które może być używane w piekarniku, kuchence mikrofalowej, oraz lodówce. Pojemniki wyposażono w stalowe pokrywki z silikonowymi uszczelkami i zaworami próżniowymi. Do każdego naczynia została dołączona perforowana tacka, która chroni produkty przed wilgocią. Nowoczesny system przechowywania jedzenia sprawi, że produkty będą świeże i aromatyczne na dłużej.

Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.