4 Miseczki na przekąski Rig-Tig, różowo-pomarańczowe

Z00207-1 Rig-Tig Rig-Tig
112.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00207-1
Wymiary
Pojemność:
100 ml
200 ml
300 ml
400 ml
Materiały
Włókno bambusowe

Opis produktu

Komplet 4 kolorowych miseczek marki Rig-Tig w różowo-pomarańczowym wydaniu. Wykonane z włókna bambusowego, zaprojektowanych w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty. Różne pojemności sprawiają, że można w nich serwować zarówno większe jak i mniejsze przekąski (oliwki, orzeszki, dipy, chrupki i wiele innych). Miseczki po włożeniu jedna w drugą zajmują w kuchennej szafce niewiele miejsca.
Można myć w zmywarce.
Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię