4 Podkładki Authentics 4Hot red

1085667 Depot4design Depot4design
57.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1085667
Materiały
Silikon

Opis produktu

Komplet 4 czerwonych podkładek Authentics 4Hot w kształcie kostek – można ułożyć je tak, że zmieści się na nich każde gorące naczynie. I to małe, i to większe! Odpowiednia wysokość kostek sprawia, że zachowana jest tu bezpieczna odległość między blatem stołu, a dnem gorącego naczynia. Nic się nie zniszczy! Niezwykle praktyczne rozwiązanie do małych kuchni: po skończonym używaniu kostki wystarczy wrzucić do szuflady i gotowe.
Propozycje Authentics to prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Marka

Kolekcje marki Depot4design (dawniej Authentics) to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Depot4design od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię