4 Wazoniki Raeder, love

C13802 Raeder Raeder
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C13802
Wymiary
Wysokość 9 cm
Ø 3,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

4 wazoniki Raeder bez trudu wkomponujesz w otoczenie o dowolnym wystroju.

Wazoniki zostały zrobione z ręcznie szkliwionej porcelany. Ich wyjątkowy charakter podkreśla ręczne wykonanie. Każdy z wazoników został ozdobiony literą. Jeżeli zostaną ustawione we właściwej kolejności, litery utworzą napis love.

Wazoniki mają niewielkie wymiary - 9 cm wysokości oraz 3,5 cm średnicy. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca i możesz umieścić je w dowolnym zakamarku domu lub mieszkania. Wazoniki mogą być używane zgodnie z przeznaczeniem, czyli do eksponowania ciętych kwiatów. Ze względu na smukły kształt mogą zostać wykorzystane także jako świeczniki.

Wazoniki należy myć ręcznie.

Cechy produktu:

  • szerokie zastosowanie
  • wysokiej jakości porcelana
  • ręczne wykonanie
  • charakterystyczne detale.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię