4 Wieszaki Eno Studio Talking Heads, białe

SB01EN001084 Eno Studio Eno Studio
289.00 PLN
289,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka najpóźniej 24 czerwca
Odbierz w Krakowie 24 czerwca
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SB01EN001084
Wymiary
12 x 7,5 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Oryginalne wieszaki z litego drewna bukowego, których szczyty pokryto kolorem białym tak, że kojarzą się z kształtami główek. Mocowane do ściany – stworzone na kurtkę, szalik, torebkę, płaszcz czy koszule. Połączenie naturalnego drewna i sterylnie czystej barwy białej sprawia, że ładnie wyglądają zarówno w domowym przedpokoju, jak i w kuchni.
Produkty marki Eno Studio wyróżniają się wzorowym wykonaniem, wysoką jakością materiałów, minimalnym wpływem na środowisko i faktem, że są projektowane przez najbardziej aktualnych i utalentowanych projektantów obecnych czasów.

Marka

Francuska marka Eno Studio tworzy piękne i niezwykle poetyczne przedmioty, które projektowane są przez najbardziej utalentowanych projektantów obecnych czasów. Eno Studio z uwagą śledzi bieżące trendy wzornicze i jest zawsze gotowe zaproponować ich oryginalne interpretacje. 

Projektant

Sebastian Bergne to brytyjski projektant, który potrafi przekształcić przedmioty codziennego użytku w rzeczy wyjątkowe i unikatowe. Tym, co go wyróżnia jest ogromna wszechstronność – w jego portfolio można znaleźć różne produkty, ponieważ nie ogranicza się do jednej dziedziny projektowania. Nie lubi dużo opowiadać o procesie twórczym – uważa, że gotowy produkt powinien mówić sam za siebie. Bergne założył dwa studia projektowe: w Londynie i Bolonii. Do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Epson, Moulinex, Swarovski, Tefal. Jego prace znajdują się w stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię