6 Foremek do muffinów Lékué Celebrate

0240100SURM033 Lékué Lékué
44.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0240100SURM033
Wymiary
7 x 3,5 cm
Materiały
100% silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw foremek do muffinów.
6 foremek w zestawie - 2 zielone, 2 różowe i 2 pomarańczowe. Silikonowe foremki umożliwiają pieczenie bez tłuszczu, a antyprzywieralna powłoka - łatwe wyjmowanie babeczek.
Silikonowe formy są lekkie, elastyczne i bardzo wytrzymałe. Można w nich piec w temperaturze do 220 stopni i myć je w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię