Aerator do wina z wieżą Vin Bouquet

FIA 003 Vin Bouquet Vin Bouquet
300.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIA 003
Wymiary
Opakowanie 25,2 x 34,8 x 9,8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Aerator Set hiszpańskiej firmy Vin Bouquet to efektowny i nowoczesny zestaw dla wielbicieli win.
Aerator, napowietrza wino w momencie nalewania go z karafki do kieliszka. Bez zbędnego czekania można zakosztować pełnego bukietu smaków i aromatów wybranego przez nas trunku.
Mocną stroną prezentowanego produktu jest funkcjonalność i łatwość w obsłudze. Nalewamy wino przez aerator - trzymając urządzenie w ręce lub ustawiając je na podstawce. W momencie przelewania, obniża się ciśnienie w urządzeniu co powoduje zassanie powietrza i wymieszanie się tych dwóch składników w odpowiednio wyliczonych proporcjach.

Zestaw zawiera: napowietrzacz do wina, sitko, podstawkę na nóżce, aksamitny pokrowiec.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

4,75 średnia ocena klientów
(4) Dodaj opinię 4 0 5 4.8
4.0
ADA 02.07.2018
Kupiony na prezent dla konesera wina. Prezent trafiony, człowiek znający się na rzeczy zadowolony. Polecam Ada
5.0
Adam 29.06.2018
Świetny zestaw dla koneserów wina.
5.0
TADEUSZ 27.06.2018
NIEZWYKLE MODERUJE BUKIET WINA. PREZENTUJE SIE NA STOLE ESTETYCZNIE
5.0
Karolina 27.06.2018
super prezent , wujek bogacz był zachwycony