Bambusowe lustro Madam Stoltz, 51 x 33 cm, natural/black

22783N Madam Stoltz Madam Stoltz
274.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
22783N
Wymiary
Szerokość 51 cm
Wysokość 33 cm
Materiały
Bambus, lustro

Opis produktu

Bambusowe lustro Madam Stoltz w rozmiarze 51 x 33 cm wykończone zostało w przepięknej kolorystyce natural/black i wprowadzi do Twojego wnętrza modny klimat boho.

Niecodzienny kształt lustra ma formę ludzkiego oka z rzęsami uformowanymi z kawałków naturalnego materiału - bambusa. Środkową, okrągłą część nawiązującą do tęczówki wypełniono lustrem, które powiększy przestrzeń wąskiego korytarza i wprowadzi do niego więcej światła.  

Poszczególne elementy lustra połączono pomalowanymi na czarno, bambusowymi paskami.

Ten produkt jest wykonany wyłącznie z naturalnych materiałów uformowanych ludzkimi rękami - dlatego mogą wystąpić niewielkie różnice pomiędzy egzemplarzami lustra.

Madam Stoltz dostarcza staranne rękodzieło. Jednak możliwe, że sztuka którą zamówisz będzie posiadała drobne mankamenty wynikające z natury samego materiału. Konkretne sztuki mogą różnić się od siebie (np być o 2 mm dłuższe lub krótsze, albo mieć nieco inny odcień). Dzięki temu Madam Stoltz uzyskuje łagodną naturalność we wnętrzu. Jednak jeśli szukasz przedmiotu o nieskazitelnym wykończeniu - wybierz przedmiot innej marki.

Cechy produktu:

  • lustro ścienne w kształcie ludzkiego oka wykonane z naturalnego materiału - bambusa,
  • środkową, okrągłą część wypełniono lustrem,
  • elementy połączone malowanymi na czarno paskami bambusowymi,
  • wykonanie ręczne podkreślające wyjątkowość każdego egzemplarza lustra.

Marka

Siedziba Madam Stoltz znajduje się na duńskiej wyspie Bornholm. Marka oferuje ręcznie robione inspirowane naturą, lokalnymi tradycjami i rzemiosłem w Indiach, Maroko, Chinach i Wietnamie. Tamtejsze rzemiosło jest szczególnie bliskie założycielce - Pernille, która zainspirowana podróżą po Indiach postanowiła projektować i dekorować wnętrza zgodnie z ich tradycją. Obecnie Madam Stoltz sprzedaje tekstylia, meble i lampy na całym świecie, starając się utrzymywać bliskie relacje z dostawcami i klientami.

Madam Stoltz dostarcza staranne rękodzieło, dzięki temu każdy produkt jest niepowtarzalny i dodaje wnętrzu łagodnej naturalności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię