Breloczek Troika Na szczęście -Klee

TRKR13-06/CH Troika Troika
68.40 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKR13-06/CH
Wymiary
10,8 x 4,5 x 1,6 cm
waga 35 g
Materiały
Metal chromowany, emaliowany

Opis produktu

Na szczęście! Ten designerski breloczek w aż 3 motywach nawiązuje do popularnych symboli szczęścia: doczepiona do niego koniczynka, podkowa i małe serce od razu kojarzą się z tym, co dobre i pozytywne. To idealny upominek właściwie na każdą okazję. Breloczek wykonano z metalowego odlewu, z chromowaniem i charakterystycznym błyskiem. Sam pierścień na klucze ma też dodatkowo wygrawerowaną sentencję "szczęście" w różnych językach.
Akcesoria niemieckiej marki Troika to doskonały pomysł na prezent dla bliskich! Wysoka jakość wykonania i unikatowe wzornictwo.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię