Brelok bezdotykowy Alessi StaySafe, czarny

GCH04 B Alessi Alessi
115.00 PLN
115,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GCH04 B
Wymiary
Długość 7,7 cm
Szerokość 4 cm
Materiały
Chromowany znal, silikon, skóra

Opis produktu

Brelok bezdotykowy Alessi StaySafe w kolorze czarnym, z użyciem którego otworzysz drzwi lub przywołasz windę bez bezpośredniego kontaktu z powierzchnią przycisku.

StaySafe to inteligentny i poręczny brelok bezdotykowy, który odpowiada na potrzeby współczesnego świata i bezpieczeństwa. Został stworzony z myślą o naszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu w tym historycznym dla całej cywilizacji momencie, jakim jest epidemia koronawirusa. Możesz go używać do otwierania klamek drzwi, naciskania przycisków i zaczepiania o uchwyty w środkach transportu publicznego, unikając bezpośredniego kontaktu z potencjalnie skażonymi powierzchniami. StaySafe zawsze pozostaje z Tobą - przypięty z kluczami stanie się przedłużeniem Twojej dłoni.

Brelok wykonany został z czarnego, chromowanego znalu z powłoką PVD z czarnym paskiem z silikonu z przodu. Dołączony w komplecie skórzany sznurek sprawia, że StaySafe może służyć jaki praktyczny brelok do kluczy i być zawsze pod ręką. Mały, kompaktowy rozmiar daje możliwość łatwego transportu breloka w torebce lub kieszeni kurtki. Zaokrąglone kształty sprawiają, że StaySafe posłuży do różnych powierzchni - nawet tych okrągłych.

Zalecamy czyszczenie roztworem alkoholu i ręcznikiem papierowym.

Produkt z kolekcji Obejt-Bioju zapakowany został w specjalne opakowanie charakteryzujące całą serię, przez co świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, o której zdrowie troszczysz się szczególnie.

Cechy produktu:

  • brelok wykonany z chromowanego znalu w kolorze czarnym,
  • dzięki skórzanemu sznurkowi StaySafe może służyć także jako praktyczny brelok do kluczy,
  • przedmiot „bezdotykowy”, przeznaczony do użytku osobistego, w celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu z powierzchniami i bakteriami,
  • mały rozmiar, łatwy do przenoszenia - można go schować do kieszeni lub w torebce,
  • dzięki falistej sylwetce pasuje do różnych powierzchni, nawet okrągłych,
  • utrzymuje ręce w czystości, nie uszkadza otwieranych drzwi czy naciskanych przycisków.

 

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię