Butelka Aladdin Aveo 0,35 l, biała

10-01101-114 Aladdin Aladdin
60.00 PLN
60,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01101-114
Wymiary

wymiary: 6,5 x 19,8 cm

Materiały

materiały: tritan, LDPE, tworzywo sztuczne, PP, silikon

Opis produktu

Butelka Aladdin Aveo 0,35 l, biała to uniwersalny model, który sprawdzi się dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Butelka Aladdin Aveo 0,35 l, biała została przygotowana z przezroczystego tworzywa zwanego tritanem w połączeniu z białą nakrętką i rączką. Można ją wygodnie przenosić, a dzięki uszczelce zachowuje szczelność nawet w pozycji leżącej.
Butelka Aladdin Aveo 0,35 l, biała ma wygodny ustnik i szeroki gwint. Dzięki temu łatwo zadbasz o jej higienę, również myjąc model w zmywarce. Dodatkowo taki rodzaj gwintu sprawia, że do wody możesz dodać owoce. W ten sposób stworzysz naturalną, zdrową wodę smakową.
Butelka Aladdin Aveo 0,35 l, biała została przygotowana z tritanu, który jest nietłukący i nie przejmuje zapachów oraz smaków. Nadaje się do noszenia w torebce, plecaku. Pasuje do uchwytów w samochodzie i rowerze, przez co zabierzesz ją na wycieczkę.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię